Sevgili Emir Hotels Ailesi,

Talihsiz Covid-19 pandemisi dünyamızı kuşattığından beri zor zamanlarla karşı karşıyayız, Birçoğumuz yalnızlık içinde kaldığımızdan, sevdiklerimizi ve normal rutinlerimizi özlüyoruz ama hepimiz için en önemlisi sorumlu davranmak ve güvende kalmaktır. Tüm tesislerimizde operasyonları geçici olarak askıya aldık ve seyahat kısıtlamaları kaldırılır kaldırılmaz yeni hizmet konseptlerimizle kapılarımızı tekrar açacağız.

Emir Hotels'de konuklarımızın ve çalışanlarımızın konforu, sağlığı ve güvenliği her zaman birincil kaygımızdır ve bu belirsiz zamanlarda tüm otellerimizde son derece yüksek sağlık ve güvenlik standartlarımız olduğunu size temin ederiz.

Bazı misafirlerimizin bildiği gibi; Covid-19 ile mücadeleyi nasıl destekleyebileceğimize dair araştırmaya başladık ve bir yönetim kurulu kararı ile Emir Hotels üniforma tekstil atölyesini Steril Cerrahi Maske üretim alanına dönüştürdük ve bugüne kadar 5.000'den fazla maske tedarik ettik.

Bu hayati önem taşıyan ekipman,  CoVid-19'a karşı savaşımızı desteklemek üzere sağlık çalışanlarımız için hazırlanmıştır. Bu talihsiz salgının sonuna kadar kahramanlarımızın çabalarını desteklemeye devam edeceğiz.

Emir Hotels yerel yetkililerle ve CDC'nin önerileriyle çalışmaktadır. En büyük önceliğimiz, misafirlerimizin ve ekip üyelerimizin otellerimizde kendilerini güvende hissetmeleridir. Bunu sağlamak için, uluslararası geçerliliğe sahip kalite güvence ve denetim ortaklarıyla çalışıyoruz. Risksiz bir ortam sağlamak için hijyen ve operasyonel / üretim güvenliği prosedürleri ile ilgili katı kurallara uyuyoruz.

32 yıl boyunca Emir Hotels’e olan sadakatiniz için teşekkür etmek isteriz. Misafirlerimize evde olmanın rahatlığını ve hissini sunmak temel değerimizdir, bu nedenle Antalya'daki eviniz ve aileniz sizi heyecanla bekliyor ve esenliğinize her zamankinden daha fazla odaklanıyor.

 

Serbest zamanınızın tadını Akdeniz'in güzel sahil şeridini izleyerek çıkarmak istiyorsanız, www.tripinview.com adresini ziyaret edin.

 

Tekrar buluşana kadar,

#staysafe #stayhome

Emir Hotels Aileniz